Dilovası Alo Oto Kurtarma
Dilovası Alo Oto Kurtarma

Dilovası Alo Oto Kurtarma

 

Arabaların icadı ve günlük yaşamda yaygın olarak yerini almasından sonra insanların temel ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere gün içerisinde çeşitli araçlar kullanmaktayız. Oto kurtarma, yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere araç kurtarıcıları vasıtasıyla taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından araç çekiciler kullanılarak yapılır.


Araç herhangi bir arıza nedeniyle yolda kaldığında veya herhangi bir trafik kazası meydana geldiğinde ilk olarak arıza yapan aracın sürücüsü ve araç içerisindeki diğer yolcuların güvenliği sağlanmalıdır. Başka kazayı önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamak üzere trafikte akan diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı ve dörtlü ikaz ışıkları çalışır şekilde bırakılmalıdır. Kaza sonucu kendinizde veya yolcularda herhangi bir yaralanma olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız.


Hemen ara veya Whatsapp'tan yaz!


Bulunduğunuz yere gelip aracınızı çekelim. Hemde en uygun fiyatlarla!

 

   

 

Gerekli fiziki emniyet tedbirlerinin alınmasından sonra yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurmalı ve oto kurtarma yardımı istemelidir. Yardım talebini alan oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri kurallarına uygun olarak gerçekleştirir. Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

 

dilovası oto kurtarma,dilovası oto kurtarma firmaları,dilovası acil oto kurtarıcı,dilovası 7/24 oto kurtarıcı,dilovası en yakın oto kurtarıcı,dilovası oto kurtarma hizmeti,dilovası güvenilir oto kurtarıcı,dilovası oto kurtarıcı iletişim,dilovası acil oto kurtarma,dilovası oto çekici firmaları,dilovası acil oto çekici firmaları,dilovası 7/24 oto çekici,dilovası en yakın oto çekici,dilovası oto çekici hizmeti,dilovası güvenilir oto çekici,dilovası acil oto çekici,dilovası yol yardım firmaları,dilovası acil yol yardım,dilovası 7/24 oto yol yardım,dilovası en yakın oto yol yardım,dilovası güvenilir yol yardım firmaları,dilovası yol yardım,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014